zondag 2 okt 14:00 uur: HSV 1 – SEW 1

1 oktober 2022

BALSPONSOR: familie DE ZEEUW

Zondag 2 oktober wordt de wedstrijd HSV 1 tegen SEW 1 gespeeld.

De wedstrijdbal wordt gesponsord door de familie De Zeeuw.

De gedachte van het schenken van deze wedstrijdbal is de wens van de recent overleden Ton de Zeeuw. Ton was de (groot / schoon) vader van Lars, Marlies, Simone, Sven, Mats en Roos en een “echte HSV’er”. Ton overleed op 5 augustus op 87 jarige leeftijd en in zijn jonge jaren speelde Ton in HSV 1. Ton stond tot afgelopen seizoen in weer en wind langs de lijn bij HSV 1 om hen aan te moedigen en tot zijn tevredenheid speelde er recent natuurlijk ook nog ‘wel eens’ een echte De Zeeuw in de hoofdmacht.

Lars, Marlies, Simone, Sven, Mats en Roos plus aanhang en kinderen van harte bedankt voor de sponsoring van deze wedstrijd. Heel veel plezier tijdens de wedstrijd en laat de gedachten ook vandaag nog naar de vele mooie herinneringen aan Ton gaan.