De club overzicht

DE CLUB

HSV BELEID

CLUBAGENDA

TRAINERS

LEIDERS

CLUBHUIS DE BASIS

HSV SPORTBELEID

ARBITRAGE

HISTORIE

HSV MERCHANDISE

HSV 1 – Spirit ’30 1 * 1-2 (nu met tekst verslag)

8 december 2019

HSV 1 kreeg in de extra tijd de kous op de kop. Al binnen 1 minuut stond HSV op een 1 – 0 voorsprong door Jelle Stam, die een corner van Tim v.d. Flier bij de 1ste paal intikte. De daarop volgende 10 minuten zagen we een aanvallend, goed voetballend team de tegenstander Spirit ’30

Read More…

Balsponsor HSV 1 – Spririt ’30 1: Alldek Vlaggen

Balsponsor HSV 1 – Spririt ’30 1: Alldek Vlaggen

7 december 2019

Deze thuiswedstrijd is Alldek Vlaggen de sponsor van de wedstrijdbal. Alldek is het bedrijf wat verantwoordelijk is voor de mooie vlaggenmasten rond ons hoofdveld en eigenaar Johan de Mare zorgt er voor dat de vlaggen van de bedrijven van onze businessclub heel en netjes in de toppen van de masten blijven wapperen. Een vlag is

Read More…

Sponsoren