De club overzicht

DE CLUB

HSV BELEID

CLUBAGENDA

TRAINERS

LEIDERS

CLUBHUIS DE BASIS

HSV SPORTVERZORGING

ARBITRAGE

HISTORIE

HSV MERCHANDISE

HSV wint Zomertoernooi

HSV wint Zomertoernooi

25 augustus 2019

op een zonovergoten HSV complex aan het Maalwater heeft HSV het eigen zomertoernooi gewonnen. HSV – Ado ’20 : 3-0 De Foresters – FC Uitgeest: 0-6 foto’s natuurlijk van Paul 😉 # # # # # # # # # # # # # # # HSV – De Foresters : 3-2 Ado ’20 – FC Uitgeest:

Read More…

NIEUW TRAININGSCHEMA

NIEUW TRAININGSCHEMA

24 augustus 2019

Vanaf maandag zullen voor alle teams de trainingen weer van start gaan! Het is altijd weer een complexe puzzel om trainers, teams en velden voor iedereen goed bij elkaar te laten komen, maar het lijkt ook deze keer weer te lukken. T.o.v. de laatste publicatie zijn er een aantal wijzigingen: • De JO12-1 en de

Read More…

Sponsoren