Steun HSV: doe je boodschappen bij de VOMAR

3 september 2022

Éxtra (be)sparen met de Klant-is-Koning kaart!

Door boodschappen te doen bij Vomar kun je heel gemakkelijk geld besparen. Je betaalt namelijk altijd gegarandeerd de allerlaagste prijs. Daarnaast kun je nóg slimmer zijn door gebruik te maken van ons voordeelprogramma ‘Klant-is-Koning’. Daarmee spaar je voor jezelf, voor je club of allebei! Dat is dus dubbelop voordeel!

HSV CLUBCODE: HSHE2021

klik op de afbeeldingen voor de linken naar de Vomar

Jouw VOMAR kaart koppelen aan HSV:

lees alles via de link van onderstaande afbeelding

Help jouw club naar de Verdubbelaar!

Club is Koning viert haar eerste verjaardag en wie jarig is trakteert. Het afgelopen jaar hebben al duizenden klanten kosteloos gespaard om de clubkas van hun club te spekken en daar doen wij nóg een schepje bovenop met de VERDUBBELAAR! Stem met je ontvangen clubmunten op jouw favoriete club en help ze hun gespaarde Club is Koning-jaarbedrag te verdubbelen!