STEM OP HSV bij de RABOBANK clubsupport actie

11 september 2022

Rabo ClubSupport

Iedereen verdient een club. Het is als een 2e huis. Een plek waar je elkaar ontmoet, elkaar sterker maakt en helemaal jezelf kunt zijn. Kortom: verenigingen zijn onmisbaar. Daarom helpen wij hen graag met kennis, netwerk en geld om hun ambities te realiseren. Zo geven we als coöperatieve bank ieder jaar een deel van onze winst terug aan de verenigingen. Daarnaast zetten we onze kennis en ons netwerk in om clubs toekomstbestendiger te maken. Dit alles doen we samen met onze partners NOC*NSF, LKCA, Kunstbende en verschillende sportbonden. Benieuwd wat we voor jouw vereniging kunnen betekenen?

Een greep uit de deelnemende clubs uit Heiloo

Stemmen op jouw favoriete club als Rabo-lid kan vanaf 5 september t/m 27 september 2022.

(je kunt op 3 van je favoriete clubs stemmen.
Dus stem op HSV en schroom niet om ook op ‘die andere clubs’ te stemmen 🙂 )

link naar de rabobank:

Stemmen op jouw favoriete club als Rabo-lid kan vanaf 5 september t/m 27 september 2022.