St Kees / Ci Vediamo Voetgolf : groot succes!

24 juni 2018

Zaterdag 23 juni was het prachtige HSV terrein en het Maalwater van Heiloo weer het domein van het Stichting Keesci Vediamo voetgolf toernooi.

We kunnen niet anders zeggen dat het wederom een groot succes was! Om een van de organisatoren (Jeroen) –  super enthousiast – te citeren: “Fantastisch, geen enkele wanklank gehoord, geweldig!”. In drie shifts werden de voetgolfers het terrein in gestuurd waar zij een voetbal in de diverse holes moesten schieten. Op de skiheuvel stond bovendien een ‘green egg’ en bij het kermisterrein een pizza stand.  Bij HSV werden de deelnemers vanaf 17:00 uur op het terras voorzien van een heerlijk bord saté.

In de kantine De Basis was er ruimte gemaakt voor DJ Bodhi en omstreeks 20:00 uur kwam ook Egmondse zanger Edwin Glas aan de beurt die de vele aanwezige opzweepte om te dansen en mee te zingen.

Al met al kunnen we niet anders dan de woorden van Jeroen onderstrepen en uitkijken naar de editie van Stichting Kees voetgolf editie 2019!