Sponsor van de Week: Keurslager Burger

21 november 2018

Als u van iets lekkerder, iets verser of iets ambachtelijker houdt bent u bij keurslager Burger aan het juiste adres.

In deze keurslagerij staan zij altijd voor dag en dauw voor u klaar met de meest lekkere producten uit hun eigen keuken. Iedere dag is voor hun een feestje als ze bezig mogen zijn met de passie in hun leven; klanten verwennen met lekkernijen.

“Onze Keurslagerij is onze trots. Iedere dag doen wij ons uiterste best om de beste ambachtelijke producten te bereiden. Of het nu gaat om een puur stukje vlees, de fijnste vleeswaren, de lekkerste specialiteiten of de heerlijkste maaltijden. Wij gebruiken altijd de verste ingrediënten voor het eindresultaat van de beste kwaliteit. Onze passie voor het slagersvak zie en proef je zonder meer in onze producten.
Bij ons kun je altijd terecht voor iets meer, dus kom gerust langs in de winkel. Iedere dag staat ons deskundige team klaar om je te helpen en van persoonlijk advies te voorzien.”

Keurslager Burger is ook STER-sponsor van onze vereniging.

Bedankt dat jullie deze wedstrijd ook de wedstrijd- en balsponsor willen zijn.