Senne Doosje was onze Pupil van de Week

13 oktober 2016

Senne was zondag 9 oktober j.l. onze Pupil van de Week. Hij werd thuis opgehaald door 1e elftal speler Dennis Houtenbos en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – Limmen 1  meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, was bij de bespreking van de scheidsrechter met de grensrechters en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Senne proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij pingelde door de verdediging van Limmen, schoot hard op doel en …… maakte een schitterend doelpunt. Het goede voorbeeld van Senne kreeg gevolg in de wedstrijd van ons eerste. We wonnen de wedstrijd met 4 – 0! Na de wedstrijd kreeg Senne een heerlijk pataje met ketchup. Hij kreeg ook nog een oorkonde van HSV en een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal. Senne bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn en we hopen dat je genoten hebt.dennis-en-senne