Pupil van de Week: Lucas Haasnoot

16 november 2017

Deze week is Lucas Haasnoot onze Pupil van de Week. Lucas keept in de JO10-4 en hij is bijna jarig!! Op 25 november wordt Lucas 9 jaar jong! Lucas heeft 1 broer Sebastiaan, die ook bij HSV voetbal en wel in de JO8-1. Lucas lust het allerliefste pizza, maar bananen, nee dat vind hij echt niet lekker! De hobby`s van Lucas zijn voetballen en dan vooral keepen, BMX-fietsen en judo. Hij is groot fan van AZ en, uiteraard, ……. HSV. Zijn favoriete voetballer is Robert Lewandowski, maar daarnaast is hij groot fan van Robin van der Kolk, de   wereldkampioen BMX van zijn andere club de Boscrossers. Zijn grootste wens is om de keeper te worden van AZ, of, net als Robin van der Kolk, wereldkampioen BMX te worden. Wij hopen met z`n allen dat zijn dromen uitkomen!

Nou Lucas, heel  HSV wenst je veel plezier a.s. zondag bij de wedstrijd HSV 1 – Westfrisia 1.