pak jij de hand.. ehh fluit op?

6 september 2020

We gaan weer beginnen.. de eerste trainingen zitten er op en sinds dit weekend ook weer de eerste beker en of oefenwedstrijden.
In de jeugd kregen teams scheidsrechter opleidingen en ook nu nog fluiten veel jeugdleden de jongste teams bij HSV.
Bij de oudere jeugdteams en de senioren wordt de spoeling op het moment erg dun wat scheidsrechters betreft.

Het zal dit jaar – bijna zeker – voor gaan komen dat iemand zijn eigen team moet fluiten.. zoals Mark dit afgelopen weekend heeft gedaan. Top Mark dat jij het op wilde pakken –  we hebben alleen maar positieve geluiden gehoord!

Weet jij iemand die vast wilt komen fluiten of wil je zelf ervaren hoe het is om 22 spelers te helpen om een leuke pot voetbal te spelen.. laat het even weten aan Mona en Peter -voor de jeugd- en Yvon -voor de senioren-.

Meer informatie over scheidsrechters (bij HSV) en de nieuwste KNVB spelregels vind je HIER

Mail Mona en Peter via: scheidsrechtershsv@vvhsv.nl

Mail Yvon via: ledenadministratie@vvhsv.nl