onderhoudscommissie: héél goed bezig!!!

15 juni 2023

De mussen vallen bijna dood van het dak…

Maar bij HSV zit de onderhoudscommissie niet stil.

– Bovenop het dak van de BASIS zijn de afgelopen week 160 (!) zonnepanelen geplaatst. Hiervoor moesten de mannen van de onderhoudscommissie onder andere eerst berekenen of het dak dit wel kon dragen. Hieruit kwam naar voren dat er eerst een nieuwe toplaag op het dak moest worden aangelegd. Er werden diverse offertes en subsidies aangevraagd en beoordeeld.
– Wat (nog) minder in het zicht ligt zijn de voorbereidingen voor warmtepomp. (3e foto) Deze zal binnenkort worden geinstalleerd onder de tribune aan de oost / PCC zijde. Hiervoor moest 40 cm grond worden uitgegraven en weggereden. En er werden ongeveer 180 trottoirtegels weggehaald.
– Een ander onderdeel van deze – uiteindelijk – bezuinigingsmaatregelen is de nieuwe LED verlichting langs de voetbalvelden van HSV. Deze werden gedurende het afgelopen seizoen al geplaatst.

Kortom: wat een geweldige vooruitgang is er het afgelopen jaar geboekt door – de vrijwilligers – van de onderhoudscommissie!

Voor wie niet weet wie deze toppers zijn:

Peter Hoetjes, Hans Ursem, Johan Haastrecht, Rob Burgering, Fred Benner, Jan Zoon en Dirk Pronk.

(in willekeurige volgorde en ieder heeft zijn dingen gedaan)

Fantastisch mannen dat jullie dit allemaal bedacht, uitgedacht, geregeld en uitgevoerd hebben / hebben laten uitvoeren.