Nieuw huurcontract met gemeente Heiloo

19 december 2017

Afgelopen maandagavond (18 december) hebben de wethouder sport en de “B5” (de 5 buitensportclubs De Foresters, De Terriers, Double Stars, Trias en HSV) na jaren van voorbereiding hun handtekeningen kunnen zetten onder de vernieuwde huurovereenkomsten.
Het nieuwe huurcontract tussen de Gemeente Heiloo en Stichting Beheer Sportaccommodatie HSV loopt t/m 31-12-2026.

HSV bedankt de Gemeente Heiloo voor de soepele samenwerking in de afgelopen jaren en gaat er van uit dat we die zullen kunnen continueren tot in lengte van jaren.

Op de foto van links naar rechts Wim Leering (voorzitter Vereniging HSV) Theo Kaandorp (voorzitter Stichting HSV) Fred Benner (penningmeester Stichting HSV) Hans Wiedemeijer (penningmeester Stichting De Foresters) Wytze van der Meer (voorzitter De Terriers) Teun van Turenhout (Stichting de Foresters) Henk Hoijtink (voorzitter Stichting De Foresters) Jan Meines (Stichting De Terriers) Rob Opdam (wethouder sport) Ton Apeldoorn (Stichting Trias) Marc Klamer (Stichting Double Stars) en Theo Bakker (Stichting Trias).