Maartje Schelhaas was onze Pupil van de Week

31 oktober 2018

Maartje Schelhaas was zondag 21 oktober j.l. onze Pupil van de Week. Zij werd thuis opgehaald door 1e elftal speler Nick Sombroek en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – Spirit 1 meemaken. Zij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, mocht mee warmlopen en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Maartje proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Zij pingelde door de verdediging van Spirit en nam daarna ruim de tijd om de bal goed te leggen, een hoek uit te kiezen en goed naar de keeper te kijken. En toen schoot ze de bal schitterend langs de keeper van Spirit. Het goede voorbeeld van Maartje kreeg een mooi vervolg in de wedstrijd van het eerste, ze wonnen deze wedstrijd met 2-1. Na de wedstrijd kreeg Maartje van HSV een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal en tevens, aangeboden door de Stichting Vrienden van HSV, een cadeau pakket met HSV artikelen. Maartje, bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn en we hopen dat je genoten hebt.