Luca Koopman was onze Pupil van de Week

10 oktober 2017

Luca Koopman was zondag 8 oktober j.l. onze Pupil van de Week. Hij werd thuis opgehaald door de aanvoerder van ons 1e elftal Nick Sombroek en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – KFC 1  meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, mocht mee warmlopen en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Luca proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij pingelde door de verdediging van KFC, kwam alleen tegenover de keeper te staan en schoot in eerste instantie net naast het doel. Maar ….. de bal kwam terug in het veld en deze 2e kans liet Luca zich niet ontnemen. Nu schoot hij de bal hard in de goal!!! Het goede voorbeeld van Luca  kreeg een goed vervolg, HSV 1 won de wedstrijd 5-2! Na de wedstrijd kreeg Luca lekker wat te eten en te drinken. Luca kreeg ook nog een oorkonde van HSV en een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal. Luca bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn en we hopen dat je genoten hebt.