Kevin Lont was onze Pupil van de Week

26 maart 2018

Kevin Lont was zondag 25 maart  j.l. onze Pupil van de Week. Hij werd thuis opgehaald door 1e elftal speler Bram Karels en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – Spartanen 1  meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, mocht mee warmlopen en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Kevin proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij schoot de bal hard richting het doel van de Spartanen, rende er achteraan, kwam alleen tegenover de keeper te staan en schoot de bal schitterend in het doel. Het goede voorbeeld van Kevin kreeg een snel vervolg in de wedstrijd van het eerste, ze kwamen binnen 1 minuut al op een 1-0 voorsprong. Helaas scoorde Spartanen in de 2e helft de gelijkmaker en werd de eindstand 1-1. Na de wedstrijd kregen Kevin en zijn zusje lekker wat te eten en te drinken. Kevin kreeg ook nog een oorkonde van HSV en een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal. Kevin, bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn en we hopen dat je genoten hebt.