Kantinediensten seizoen 2020-2021

25 augustus 2020

Spelregels kantinedienst:

  • Alle HSV jeugd teams draaien dit seizoen 3 keer kantinedienst op zaterdag. Per kantinedienst levert het team 2 als vrijwilliger aan volgens onderstaand overzicht.
  • Coaches ontvangen een bericht van Chrétienne met daarin de kantinediensten voor hun team.
  • Uiterlijk 2 weken vóór de kantinedienst ontvangt Chrétienne van de coaches via WhatsApp namen en 06-nrs. van de vrijwilligers.
  • De vrijwilligers ontvangen de kantine instructie per WhatsApp.
  • Tijdens elke kantinedienst is een kantine coördinator aanwezig. De kantine coördinator (ook en vrijwilliger) opent en sluit de kantine en geeft leiding aan de vrijwilligers. Afgelastingen of wijzigingen van de kantinedienst worden door de kantine coördinator z.s.m. doorgegeven aan de vrijwilligers.
  • Let op! Ouders zijn verantwoordelijk voor de invulling van de kantinediensten. Help de coach en reageer op zijn/haar bericht. Levert het team de twee vrijwilligers niet of te laat? Dan is het gevolg afgelasting van de wedstrijd omdat jouw team andere teams in de kou laat staan omdat de kantine niet open kan!

Vrijwilligers zorgen ervoor dat onze “Corona-proof” kantine elke zaterdag open kan!

Alle informatie m.b.t. de kantine is HIER te vinden

en / of klik voor het gehele schema 😉