Joris Berghuis was onze Pupil van de Week

4 februari 2019

Joris Berghuis was zondag 3 februari j.l. onze Pupil van de Week. Hij werd thuis opgehaald door 1e elftal speler Steef Kaandorp en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – SVW 1 meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, mocht mee warmlopen en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Joris proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij pingelde knap door de verdediging van SVW en schoot de bal schitterend langs de keeper van SVW. Het goede voorbeeld van Daan kreeg helaas geen vervolg in de wedstrijd van het eerste, ze verloren de wedstrijd met 0 – 2. Na de wedstrijd kregen Joris en zijn vader nog lekker wat te eten en te drinken in de bestuurskamer. Hier kreeg Joris ook een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal en een certificaat. Tevens kreeg hij, aangeboden door de Stichting Vrienden van HSV, een cadeau pakket met HSV artikelen.

Joris maakte zelf een klein verslag van zijn belevenissen:

Beste Wim, Stefan, en alle andere HSV-ers, Dank jullie wel voor de superleuke middag. Ik werd opgehaald met de fiets door Stefan. De warming up vond ik leukst. Wat kunnen jullie hard schieten! Jullie hebben goed gespeeld. Jammer van de goals. De bal heeft een mooi plekje in mijn kamer. Succes volgende week in Assendelft. Groet Joris

Joris, bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn!