HSVeiling “HSV 1 Bokkentocht”

13 augustus 2018

Tijdens de HSVeiling 2018 was een van de kavels een tocht langs 3 achtertuinen van HSV 1 spelers waar iedereen werd getrakteerd op een hapje en een (bok)biertje en werd bij een 4de achtertuin afgesloten.

Op zaterdagmiddag 4 augustus werd deze eerste aflevering van de  “HSV 1 bokkentocht” gehouden.
Onder werkelijk prachtige weersomstandigheden zijn vanaf 15:30 uur de deelnemers in 3 groepen door Heiloo gefietst, waarbij onderweg de achtertuinen van Dennis Houtenbos, Tobias Apeldoorn en Tom Hafkamp zijn aangedaan.
De bokkentocht werd aan het eind van de middag met alle spelers en deelnemers gezamenlijk afgesloten in de tuin van Wim Dekker. Ook hierbij werden diverse “koude drankjes” aangeboden en stonden pizza’s klaar gesponsord door New York Pizza Heiloo
Al met al een geslaagd evenement, zoals ook op bijgaande foto’s te zien is.

Spelers, deelnemers en New York Pizza Heiloo bedankt voor jullie bijdrage aan deze geslaagde en gezellige HSV-bokkentocht.