HSVeiling 2018

23 december 2018

Tijdens de HSVeiling 2018 waren er kavels voor TOP – buitenlandse – wedstrijden met overnachting te bemachtigen. 

Jeroen op de Weegh had zich verzekerd van een wedstrijd bij Manchester City en koos om dit weekend naar de wedstrijd tegen Crystal Palace te gaan. Natuurlijk nam Jeroen een van ‘zijn mannen’ mee en ditmaal was het Jens die mee mocht. Doelpunten genoeg, 2-3 voor Crystal Palace maar dat mocht de pret niet drukken.

Ron Wesseling had zijn zinnen gezet op een wedstrijd van Juventus en ook hij koos er voor om dit weekend weg te gaan. Dit maal gaf hij de kaarten aan zijn beide jongens. Michael en Dave reisden af naar Italië om de wedstrijd te zien tegen AS Roma. Na een klein vertraging arriveerden de mannen  keurig in het hotel en natuurlijk bij de wedstrijd. Juve won met 1-0 en de mannen zijn weer een ervaring rijker.

Onderstaande foto’s en het filmpje zeggen natuurlijk weer genoeg.

Jeroen en Ron, bedankt voor het bieden op de kavels en tot de volgende HSVeiling 🙂  

Natuurlijk Steven Ursem en Lars de Zeeuw ontzettend bedankt voor het mede organiseren en regelen van de kaarten.