HSV receptie wederom geslaagd

7 januari 2019

Met als voorgerecht de snertloop, hoofdgerecht de nieuwjaarswedstrijd met vele (oud) bekenden en toetje de receptie was de nieuwjaarsreceptie van HSV opnieuw een geslaagde dag.
Na de snertloop onder leiding van Edward werd iedereen getrakteerd op.. een heerlijke bak snert. De wedstrijd met als coachen Henk en Nol verliep ook weer zonder kleerscheuren en vervolgens werd het gezellig tijdens de receptie waar de vrijwilligers van de kantine er weer alles aan hadden gedaan om er een top HSV middag van te maken. Bij binnenkomst voor de receptie was er natuurlijk een glas bubbels en er waren heerlijke oliebollen van bakkerij Hoetjes. Op de schermen werd het HSV jaaroverzicht getoond en tijdens de nieuwjaarsspeech van voorzitter Wim Leering werden belangrijke gebeurtenissen in de wereld en in Heiloo van het afgelopen jaar aangestipt.
(de complete uitslag van de snertloop volgt later deze week)
Hieronder enkele foto’s en op de HSV foto pagina nog veel meer van de snertloop (HIER)