HSV 15-1 speelt gelijk tegen Fortius 15-1

17 september 2017

Het zal waarschijnlijk de eerste keer in de historie van HSV zijn geweest dat er gespeeld moest worden tegen het Amsterdamse Fortius. Maar op deze regenachtige zaterdag ging het er dan eindelijk van komen. Helaas waren onze helden niet op volle oorlogssterkte. Berend was ziek en Piet en Lucas H. hadden familieverplichtingen. Gelukkig was Lucas E. weer dusdanig hersteld dat hij weer aan spelen dacht en waren Sven Beuling en Lars Vercammen bereid om mee af te reizen naar Amsterdam Oost. Fortius is gevestigd in sportpark Middenmeer, een enorm sportpark in Amsterdam Oost met maar liefst 22 (!) voetbalvelden en pal naast de plek waar Johan Cruijff zijn successen behaalde in het stadion De Meer.

Lees alles onderaan op de teampagina van HSV 15-1 achter het tabblad ‘wedstrijd verslagen’…