HSV 1: Wedstrijd van de terugspeelballen.

4 februari 2019

Na de 3 – 0 nederlaag in de uitwedstrijd tegen SVW’27 werd een gemotiveerd HSV verwacht.

De motivatie ontbrak niet..
Maar helaas was de uitvoering van de thuiswedstrijd niet des HSV’s.

Vandaag werden wel erg veel ballen breed en teruggespeeld. Die leidden tot een 3-tal mogelijkheden voor de Heerhugowaarders, maar door slecht mikken van de groen zwarte spitsen gingen die kansen naast het HSV doel. In de 39ste minuut echter kon een terugspeelbal van Steef Kaandorp vanaf de middenlijn niet goed door Indy Klamer worden weggewerkt en daarvan profiteerde spits Rippens optimaal van: 0 – 1.

Dus… dan maar de 2e helft. Maar nee hoor. Wel een sterker HSV, een goed gegroepeerde tegenstander, die alles dicht gooide en op de counter loerde. Ondertussen kregen Dillan Meijer en Tim van Hekken toch hun kansen, maar de keeper en de lat voorkwamen erger. Ook Ruben Bugter kwam 2x een teenlengte tekort om te kunnen profiteren.

In de 87ste minuut kwam een dieptepass van SVW bij Geert Bruin terecht en deze oud-Heilooër scoorde met een beheerste lob de 0 – 2.

Volgende week de revanche tegen Assendelft uit?

HSV 2 speelde een oefenwedstrijd tegen St. Adelbert 1. Uitslag 6 – 0!!!