Gijs van Hove was onze Pupil van de Week

16 maart 2017

Gijs van Hove was zondag 12 maart j.l. onze Pupil van de Week. Hij werd bij HSV opgevangen door 1e elftal keeper Indy Klamer en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – Zeevogels 1  meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, was bij de bespreking van de scheidsrechter met de grensrechters en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Gijs proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij pingelde door de verdediging van Zeevogels, kwam alleen tegenover de keeper te staan, schoot, maar de keeper wist de inzet tot 2 keer toe te keren. Gelukkig gaf Gijs niet op en wist de terugspringende bal weer te bemachtigen en schoot daarna keurig langs de keeper in het doel. Het goede voorbeeld van Gijs kreeg in de wedstrijd van ons eerste een goed vervolg, we wonnen de wedstrijd uiteindelijk met 7-0! Na de wedstrijd kregen Gijs en ook zijn zus Anne een heerlijke patatje. Gijs kreeg ook nog een oorkonde van HSV en een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal. Gijs bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn en we hopen dat je genoten hebt.

Gijs 2