Fysio Heiloo sponsort bidons voor Seniorenselectie

28 augustus 2021

Voor het komende seizoen hebben alle selectiespelers van v.v. HSV bij de start van de trainingen een Fysio Heiloo bidon ontvangen. Een goed initiatief i.v.m. hygiëne rondom sport en COVID-19. Tevens blijkt uit dit initiatief de mooie samenwerking tussen Fysio Heiloo en v.v. HSV. Op naar een sportief en succesvol seizoen samen!
Bas van Poppel van Fysio Heiloo is op dinsdagavond op het veld van v.v. HSV actief als revalidatietrainer voor geblesseerde spelers van het eerste en tweede elftal. Dit gebeurt in nauw overleg met de sportverzorgers van v.v. HSV en de medisch coördinator.
Gedurende het seizoen is er tevens een blessure-spreekuur voor alle leden van v.v. HSV op het praktijkadres van Fysio Heiloo. Tijdens dit spreekuur zal een onderzoek plaatsvinden, een diagnose worden gesteld, waarop een sportmedisch advies wordt gegeven. Indien specifieke behandeling gewenst is, zal dit door de fysiotherapeut aangegeven worden.

Fysio Heiloo
Slimpad 16a
072-5339355