Dax van Schooten was onze Pupil van de Week

10 april 2018

Dax van Schooten was zondag 8 april  j.l. onze Pupil van de Week. Hij werd thuis opgehaald door 1e elftal keeper Indy Klamer en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – de Foresters 1 meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, mocht mee warmlopen en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Dax proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij pingelde door de verdediging van De Foresters, schoot de bal tegen de laatste man aan maar kreeg de bal gelukkig weer terug in zijn voeten en maakte daarna een schitterend doelpunt. Het goede voorbeeld van Dax kreeg een mooi vervolg in de wedstrijd van het eerste, ze wonnen de dorpsderby met 3-1. Na de wedstrijd kreeg Dax een lekker patatje en drinken. Dax kreeg ook nog een oorkonde van HSV en een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal. Dax, bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn en we hopen dat je genoten hebt.