Daan op de Weegh was onze Pupil van de Week

21 januari 2019

Daan op de Weegh was zondag 20 januari j.l. onze Pupil van de Week. Hij werd thuis opgehaald door 1e elftal speler Arend Swart en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – ZAP 1 meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, mocht mee warmlopen en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Daan proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij pingelde door de verdediging van ZAP en schoot de bal schitterend langs de keeper van ZAP. Het goede voorbeeld van Daan kreeg een mooi vervolg in de wedstrijd van het eerste, ze scoorde 2x en de wedstrijd eindigde in 2-2. Na de wedstrijd kregen Daan, zijn ouders en ook zijn oma lekker wat te drinken in de bestuurskamer. Hier kreeg Daan ook een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal en een certificaat. Tevens kreeg hij, aangeboden door de Stichting Vrienden van HSV, een cadeau pakket met HSV artikelen. Daan, bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn!

Daan en Arend op de fiets op weg naar HSV!