(Bal)-sponsor van de Week: Dorssports

4 april 2019

Deze week is onze STER-sponsor Dorssports ook de balsponsor tijdens de belangrijke wedstrijd HSV 1 – Kolping Boys 1. Dorssports is een sportschool waar iedereen zich thuis voelt, ongeacht leeftijd.  Kennismaken met Dorssports? Voor iedereen hebben zij een lidmaatschap op maat. Van families tot studenten en van senioren tot topsporters. Je bent van harte welkom voor een vrijblijvende kennismaking en een rondleiding door de club. Ze maken graag tijd vrij voor een persoonlijk lidmaatschapsadvies of ga langs voor een geheel vrijblijvende proefles of intake.

Neem contact met hun op via 072 – 533 04 03 of info@dorssports.nl – dan houden ze rekening met je komst.

Voor meer info, kijk op de website www.dorssports.nl

Dorssports, bedankt dat jullie deze week onze balsponsor willen zijn.