zondag 23 sept 14 uur: HSV 1 – Assendelft 1

20 september 2018

HSV 1 – Assendelft 1 … deze tegenstander roept toch herinneringen op naar het einde van het seizoen 2017-2018.. meer hoef ik  U niet te vertellen..

Aanstaande zondag staat als de seizoensopening op het programma HSV 1 tegen Assendelft 1. Wellicht al de belangrijkste wedstrijd van het jaar? In iedergeval eentje met een fantastische einde: de presentatie van de nieuwe HSV tenues van alle teams. (zie dit bericht).

Als wedstrijdsponsor heeft BRASSERIE VELDT zich aan deze wedstrijd verbonden. Sinds 1980 (destijds nog als pannenkoekenrestaurant De Konkelboet) een begrip in Heiloo. Vanaf 1995 verder gegaan als Brasserie Veldt waar vele Heilooërs heerlijk, binnen of op het buiten terras hebben gegeten of  gedronken.  EN natuurlijk zijn er ook nog het heerlijke gebak (van de banketbakker van Velzen) en  de bonbons.

Mark, heel erg bedankt dat je je mooie bedrijf aan deze wedstrijd wil verbinden, heel veel plezier en succes zondag.