Zaterdag 27 augustus 11:00: kick-off en teamtassen jeugd

21 augustus 2022

Nog even en dan gaat het nieuwe seizoen weer van start. Net als afgelopen seizoen beginnen we met een kick-off meeting op de Basis op zaterdag 27 augustus vanaf 11:00 uur voor de jeugdteams, jongens en meiden. (voor de senioren volgt een meeting om 13:00 uur)
Iedereen die betrokken is bij HSV wordt hiervoor uitgenodigd. Teamleiders en trainers krijgen dan waardevolle informatie over (nieuwe) regels, scheidsrechters, verzetten van wedstrijden, jeugdbestuur, meidenvoetbal, trainingstijden, veldbeheer, wedstrijdsecretariaat, etc. etc. Maar het is interessant voor iedereen die als vrijwilliger wat wil betekenen voor HSV.

Tevens kunnen de teamleiders dan de nieuwe kledingtassen, ballen en toebehoren ophalen

NB: Vanaf dit seizoen alleen de shirts! Spelers dienen zelf zorg te dragen voor de rode broekjes en HSV sokken. (die zijn dan in ieder geval op maat)

Dus komt allen!
Op naar een nieuw mooi sportief rood-geel seizoen.

 

# # HSV korte broek of HSV kousen nodig? .. In de winkel of via de ledenwebshop van Johan Jansen kun je ze makkelijk bestellen # #