Vrienden van HSV

27 oktober 2021

Hoewel de keuken van ons clubhuis afgelopen 1,5 jaar niet heel zwaar belast is, is inmiddels wel de nodige apparatuur aan vervanging toe.
Na de nodige jaren van trouwe dienst moet er hier en daar dus wat vernieuwd worden. En dat in een tijd dat de inkomsten minder zijn en ook de vooruitzichten nog onzeker. Hierdoor blijft voorzichtigheid geboden.

Gelukkig zijn er de Vrienden van HSV, die aanboden hierbij te willen ondersteunen.
Dit geeft de ruimte om vervangingen te realiseren en daar zijn we bijzonder blij mee.
Inmiddels zijn de magnetron en kookplaten vervangen en wordt ook nog gekeken naar een aantal andere zaken.
We zijn dan ook nadrukkelijk dank verschuldigd aan deze Vrienden. Mooi dat deze groep enthousiaste sponsors/supporters er aan bijdraagt ons “restaurant” up-to-date te houden en onze leden, supporters en gasten op een goede manier van hun natje en droogje te kunnen blijven voorzien.

 

Wil je meer weten over de Vrienden van HSV en nog mooier… wil je deel uit maken van de Vrienden van HSV? Kijk dan even op DEZE pagina en meld je aan 🙂