Uitje winnaars Grote Clubactie

28 juni 2021

Zaterdag 26 juni konden de kinderen van JO 9-3 en JO 8-1 het seizoen op een wel heel gezellige manier afsluiten. Na het spelen van de laatste wedstrijd, vertrokken ze met hun leiders naar Bowling Heiloo om een uurtje gezellig met elkaar te bowlen. En daarna werd er genoten van patat en limonade.

Het teamuitje was de prijs die verdiend werd met de verkoop van loten voor de Grote Clubactie. Samen verkochten ze veruit de meeste loten en een goed deel was te danken aan Noah Ranzijn, die in z’n eentje maar liefst 97 loten verkocht.

Overigens heeft de hele Club zich betrokken getoond….veel jeugdleden hebben loten verkocht en ook alle seniorenteams hebben bijgedragen door het kopen van Superloten. Super is het goede woord!!

De opbrengst van de Grote Clubactie wordt besteed aan spelmaterialen voor de jeugd.

Inmiddels zijn offertes opgevraagd en voor het nieuwe seizoen zal de aanschaf plaatsvinden.

In september gaan we voor een nieuwe ronde ? en nieuwe kansen!