Pupil vd week: PIP

2 november 2018

Aanstaande zondag bij DE Derby van Heiloo is Pip van der Ende de pupil van de week. Pip heeft recent een meet en greet gehad met niemand minder dan de Rode duivel.. 😉  Kevin de Bruyne. Maar zijn echte idool is toch echt de vedette Ronaldo. AZ is de favoriete club van Pip. Pip vinden we op het veld terug als rechtsachter maar de trainer kan Pip overal inzetten, Pip is multy functioneel. Naast voetbal draait Pip zijn hand er niet voor om, om de zwarte pistes af te glijden of om je te verslaan tijdens een potje gamen. Een patatje gaat er altijd in. Pip zijn droom is om profvoetballer te worden en mede daarom zit Pip nu in de sportklas op het PCC. En ehh voor een geintje is Pip ook altijd in dus pas maar op.. 

Pip, heel veel succes en plezier zondag bij HSV 1, geef het goede voorbeeld aan het begin en geniet na afloop van… dat lekkere patatje .