ouder-kind toernooi zaterdag 1 juni 08:30 – 09:45 uur

18 mei 2024

Hoe leuk is dat!? Samen met (je) kinderen een balletje trappen op het terrein van HSV waar je van alle gemakken bent voorzien. (En als je het lang genoeg volhoudt kan je zomaar kampioen worden met HSV 1 😉 ) 

Zaterdag 1 juni wordt er weer een ouder-kind toernooi gehouden onderleiding van onze eigen top-jeugdtrainer Jeroen Smit. Jeroen regelt elke zaterdag al hele leuke voetbal partijtjes voor de HSV jeugd en in het kader van het “KNVB Nationale voetbalweekend” zal er zaterdag 1 juni extra aandacht aan worden besteed.

Wil je meedoen of heb je vragen? Stuur een berichtje naar Jeroen via de mail  hoofdleider-jo7@vvhsv.nl  of bel/WhatsApp 06-5240 3333.

Een aantal weken geleden stond er nog een heel erg leuk artikel in de Uitkijkpost over het jeugdvoetbal bij HSV en omstreken..

Foto Uitkijkpost / Lars Vercammen

Hier de link naar het artikel in de Uitkijkpost