Opening kantine de Basis.. natuurlijk met z’n allen!

29 augustus 2021

Spelregels kantinedienst:

  • Alle HSV jeugd teams draaien dit seizoen 2-3 keer kantinedienst op zaterdag. Per kantinedienst levert het team 2 vrijwilligers aan volgens onderstaand overzicht.
  • Coaches ontvangen een Whatsapp bericht van Chrétienne met daarin de kantinediensten voor hun team.
  • Uiterlijk 2 weken vóór de kantinedienst ontvangt Chrétienne van de coaches via WhatsApp namen en 06-nrs. van de vrijwilligers.
  • De vrijwilligers ontvangen de kantine instructie per WhatsApp.
  • Tijdens elke kantinedienst is een kantine coördinator aanwezig. De kantine coördinator (ook een vrijwilliger) opent en sluit de kantine en geeft leiding aan de vrijwilligers. Afgelastingen of wijzigingen van de kantinedienst worden door de kantine coördinator z.s.m. doorgegeven aan de vrijwilligers.
  • Let op! Ouders zijn verantwoordelijk voor de invulling van de kantinediensten. Help de coach en reageer snel op zijn of haar bericht. Levert het team de twee vrijwilligers niet of te laat? Dan is het gevolg afgelasting van de wedstrijd. Dit omdat het team dan niet de verantwoordelijkheid neemt de kantine te bemensen i.t.t. de andere teams die dat wel hebben gedaan.

(-bovenstaande afbeelding is voorbeeld-. klik op het document voor het rooster van het hele seizoen en je weet wanneer jouw team mag helpen in de kantine)