Ook dit jaar helaas geen Nieuwjaarsreceptie …..

3 januari 2022

Ook dit jaar helaas geen Nieuwjaarsreceptie …..

de Nieuwjaarstoespraak ’maar weer even zo dan’

Vandaag is het zondag 2 januari 2022 en als het had gekund, zouden we waarschijnlijk vandaag onze traditionele Nieuwjaarsreceptie houden. De traditionele Snertloop, Nieuwjaars-wedstrijd, het gezellige samenzijn in de kantine….het kan dit jaar opnieuw niet. Daarom net als vorig jaar de Nieuwjaarstoespraak ‘gewoon even zo dan’. In niet aflatende hoop en vertrouwen dat deze pandemie voorbij gaat, zoals de geschiedenis laat zien dat dat met elke pandemie gebeurt.
Vroeger of later is ook dit geschiedenis. En kunnen we elkaar gewoon weer voluit ontmoeten en met elkaar proosten op een goed nieuwjaar.
Nu blijft het bij een ‘papieren’ terugblik op het afgelopen jaar en een doorkijkje naar volgend jaar, zoals we dat ook tijdens de Nieuwjaarsreceptie zouden doen….

Lees hier de nieuwjaarstoespraak 2022.