Nieuwe tassen selectie dankzij sponsor Herberg Jan

1 maart 2024

Onlangs werden er mooie Elftalfoto’s gemaakt van onze selectie 2023-2024.
Bij die gelegenheid werden er ook bidons uitgedeeld, zoals aan alle teams, gesponsord door Erkamp Projectservice. Daar hebben we eerder aandacht aan besteed.

1e elftal seizoen 2023-2024

2e elftal seizoen 2023-2024

Tegelijkertijd werden ook de nieuwe tassen uitgedeeld. Net als de vorige tassen – die járen zijn meegegaan – werden ook deze gesponsord door Restaurant / Grand Café Herberg Jan te Heiloo. Deze mooie horecaonderneming heeft een hoog gehalte maatschappelijk ondernemerschap en toont zich al jarenlang ‘betrokken bij HSV’. Niet alleen door deze sponsoring van de tassen, maar ook door het beschikbaar stellen van een waardebon voor onze Vrijwilligers van het Seizoen.

Wij danken Herberg Jan van harte voor hun betrokkenheid. De mannen van de selectie zijn super blij met hun mooie, ruime tassen. En wij als vereniging met de verzorgde uitstraling ervan.