Mona Burgering meidentoernooi

23 mei 2017

Klik HIER voor het programmaboekje van alweer het 5e Mona Burgeringtoernooi.  Alle teams worden rond 9.35 uur op ons terrein verwacht. De eerste wedstrijden zullen om 10.00 uur beginnen en de prijsuitreiking zal ongeveer om 15.15 uur plaats vinden. We rekenen weer op een hele mooie, leuke en sportieve dag waar de meiden met veel plezier aan terug zullen denken.

Ook dit jaar proberen we iets te doen voor kinderen waar sporten minder vanzelfsprekend voor is. Dit doen we door jullie aandacht te vragen voor het “Els Harkmans Childrens Playground” in Malawi. Door onze inspanningen van vorig jaar hebben we een prachtig sportveld weten te realiseren waar meiden en jongens nu al heerlijk kunnen sporten. Om dit sportveld helemaal af te maken, bijvoorbeeld door doelen te plaatsen en ballen te verschepen, is nog wat geld nodig en de toernooicommissie wil hierbij alle deelnemende teams om
een vrijwillige(!) bijdrage vragen zodat we met zijn allen ook een aantal meiden in Malawi kunnen laten voetballen.
Helpen jullie mee? U mag uw bijdrage inleveren in het wedstrijdsecretariaat of in de kantine.

MEIDEN TOERNOOI 4

MEIDEN TOERNOOI 3