in memoriam * KEES BOLTEN *

2 maart 2024

Wij ontvingen het droevige bericht dat op 28 februari 2024 Kees Bolten is overleden.

Kees was vader van Rutger, Jörgen en Ralph, die lang bij HSV hebben gevoetbald en was – evenals zijn vrouw Hilda – gedurende vele jaren als vrijwilliger verbonden aan HSV.
Lang maakten zij deel uit van de ‘roodgele familie’.

Kees verdient respect voor al zijn inzet voor onze vereniging in het verleden.
Zo was hij onder meer een groot aantal jaren bestuurslid, met als portefeuille ‘hoofd A-junioren’. Daarnaast is hij meer dan 10 jaar leider en grensrechter geweest van de A-1 (wat nu JO19-1 heet). Daarna was hij een aantal jaren de grensrechter van het 1e elftal. Ook waren Kees en Hilda lang trouwe supporters.

Tot voor kort was Kees wat je noemt een ‘vitale tachtiger’ die zich – ook na het overlijden van zijn geliefde Hilda in juni 2022 – goed in het leven staande wist te houden. Hij genoot erg van zijn kinderen en kleinkinderen. Na een hersenbloeding en daarop volgende longontsteking overleed hij. Het voelt onwerkelijk dat het proces zo snel is verlopen. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe.