in memoriam * arie zoon *

12 februari 2024

Wij ontvingen het droevige bericht dat Arie Zoon op 81-jarige leeftijd is overleden.
Arie maakte zelf als vrijwilliger vele jaren deel uit van de Vrijdagochtendploeg, die er voor zorgt dat in het weekend de lijnen goed zichtbaar zijn. Ook dochters Ilona en Marisca waren in het verleden als vrijwilligster betrokken bij HSV, met name bij het beheer van de kantine. En kleinzoon Mitchell is als speler jarenlang actief geweest.

Bij de thuiswedstrijd tegen ZAP op 25 februari zullen we een minuut stilte houden.

Daarnaast was Arie vanuit zijn bedrijf Firma Zoon – evenals zijn zoon Maaikel, die in zijn voetsporen is getreden – decennialang als bordsponsor bij HSV betrokken. Ook heeft hij straatwerk bij onze accommodatie verricht.
En last but not least mogen we Arie wel als ras-supporter benoemen. Wij hebben hem in al die jaren leren kennen als een markante persoonlijkheid: een man met ‘een grote mond en een klein hartje’, zoals het spreekwoord luidt. Maar dat hart was groot en zat écht op de goede plek.
Hij zal door menigeen worden gemist langs de lijn.
Wij wensen zijn vrouw, (klein)kinderen en anderen die hem na staan, alles toe wat zij nodig hebben.

Bestuur vv-HSV