(update)HSV 1 – Saenden 1 # balsponsor Jaap Sombroek

25 februari 2023

Uitslag 1-1

Paul was er bij:

 

Zondag 26 februari staat de wedstrijd HSV 1 – Saenden 1 op het programma op sportpark Het Maalwater.

Na de beker overwinning op AFC Ajax 2 hopen de mannen natuurlijk een passend vervolg te geven op die wedstrijd door de punten in Heiloo te houden.

HSV bezet op het moment een 6de plaats in de 2e Klasse KNVB en Saenden staat op een 11de plek.  Maar laten we ons niet vergissen.. Saenden heeft een potje minder gespeeld en bij winst is het verschil slechts 2 punten in het voordeel van HSV.

Hans Ursem heeft Jaap Sombroek bereid gevonden om de wedstrijdbal te sponsoren. Jaap is al jaren lang lid van HSV en heeft inmiddels ook heel wat meters agelegd bij de Veteranen met zijn voetbalmaten.

Jaap bedankt voor het sponsoren van deze wedstrijdbal!