HSV 1 overklast FLEVO

29 januari 2024

Onder toeziend oog van Pupil van de Week Tijn Roos en balsponsor xxllnc (Ramon Tromp) werden de gasten uit Middenmeer “Flevo 1” getracteerd op een pittige nederlaag. Het werd maar liefst 6-0 voor de mannen in het Rood-Geel.
Door deze vette overwinning heeft HSV 1 zich steviger op de eerste plaats genesteld.

“Ik werd opgehaald door Sam Klaver en zijn vader. Ik wil net al Sam ook keeper worden. Het veld oplopen en de aftrap nemen vond ik het allerleukste. Maar ook de groepsfoto was heel tof! De grote overwinning met alle doelpunten was natuurlijk gaaf. Bedankt voor deze leuke middag en de cadeaus.

groet Tijn”

 

Paul Stam was er natuurlijk bij om een mooi verslag voor U te maken. Vooraf werden er teamfoto’s gemaakt van HSV 1 en HSV 2 door Nellie Bijvoet # Bedankt Nellie!

Waar HSV 1 haar tegenstander overklaste verloor HSV 2 nipt met 2-3 van Saenden 2. HSV 2 staat precies op de helft van de competitie op een 7e plek met alle mogelijkheden om te stijgen op de ranglijst.