Hallo voetballiefhebbers van Heiloo!

4 mei 2021

Bij film productiebedrijf Witfilm wordt momenteel een documentaire over kleinkunstenaar Maarten van Roozendaal (1962-2013) gemaakt.
Van Roozendaal groeide op in Heiloo en heeft als kind bij vvHSV gespeeld. Voor de documentaire zijn wij op zoek naar archiefbeelden van de voetbalvereniging, maar ook van bijvoorbeeld de straten, parken, scholen of feesten van Heiloo van begin jaren ’70.

Bent of kent u iemand die over archiefmateriaal van deze tijd (liefst video’s) beschikt? Laat het ons dan weten, hier zou u ons ontzettend mee helpen. En mocht u toevallig over oude foto’s/video’s beschikken waar Maarten van Roozendaal zelf op te zien is, dan horen wij dat ook graag.

Bij vragen, tips of andere informatie over het materiaal ben ik telefonisch of per mail bereikbaar.

 

Hartelijke groeten,
Annika van den Born
annika@witfilm.nl
06-50804640