Dubbele cijfers voor HSV jo 16-1

14 mei 2019

In een week waarin het sprookje van Ajax in de laatste seconde van de verlenging op een wrede manier werd verstoord, mochten onze eigen helden na een tussenstop van maar liefst 4 weken weer de wei in. Althans de meeste van hen, want Tom en Berend moesten blokken voor hun examens en Jip moest HSV 17-1 aan de periodetitel helpen. En dus mochten Barre Kaandorp en Bink van Haaren de troepen versterken. Helaas stonden zij op het moment van vertrekken nog op het veld bij HSV 15-1 en dus werden zij op het laatste moment door René ingevlogen. Overigens vergezeld door Raúl want die had vandaag een variatie op de wekelijkse prijsvraag “wat zou Raúl dit keer zijn vergeten in de kleedkamer?” bedacht, namelijk “wat zou Raúl vandaag van huis vergeten zijn mee te nemen? ”. Er bleek niemand in staat te zijn om te bedenken dat het antwoord “alles!” wel eens het juiste antwoord zou kunnen zijn. De prijs blijft dus staan en wordt als jackpot naar volgende week doorgeschoven.

Lees het hele verslag op de teampagina van HSV jo 16-1 en de foto’s op de HSV foto pagina 🙂