Dolphin goes HSV

29 maart 2023

Op dinsdag 28 maart werden er echte interland wedstrijden gespeeld bij HSV.

Dolphin school uit Engeland is op sportweek in Noord-Holland en kwam met drie teams een oefenwedstrijd spelen tegen onze JO11-2, JO10-1 en JO10-2. De school uit Berkshire had enigszins een ‘thuisvoordeel’ want het weer was guur en regenachtig. Er was al een week lang vol spanning uitgekeken naar deze teams uit het buitenland en nu konden dus echt de ‘krachten’ gemeten worden op internationaal niveau. We speelden de wedstrijden op een half veld en tweemaal 30 minuten, dat was voor ons JO10 jeugdleden wel even aanpoten. Er werd afgesloten met tweemaal winst en eenmaal verlies, maar bovenal een mooie ervaring die iedereen op z’n CV kan zetten.

We hebben daarna gezamenlijk in de kantine nog een patatje gegeten met alle teams en daarna de jongens en meiden van Dolphin school een fijne week in Nederland toegewenst.

Volgende interlands: donderdag 13 april voor de Jo/Mo13 en Jo14 !

Met dank aan de vrijwilligers in de kantine, Bas, Dick en de leiders voor het regelen en  Alldek voor de Engelse vlag!