Daan Schouten was onze Pupil van de Week

21 februari 2017

Daan Schouten was zondag 19 februari j.l. onze Pupil van de Week. Hij werd thuis opgehaald door 1e elftal speler Stefan Vogel en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – Vitesse 1  meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, was bij de bespreking van de scheidsrechter met de grensrechters en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Daan proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij pingelde door de verdediging van Vitesse, kwam alleen tegenover de keeper te staan, week uit naar rechts om de keeper te omspelen en schoot hard op doel en …… maakte een schitterend doelpunt. Het goede voorbeeld van Daan kreeg in de wedstrijd een vervolg. We wonnen de spannende wedstrijd uiteindelijk met 3-2! Na de wedstrijd kregen Daan en ook zijn broertje Milan een heerlijke patatje. Daan kreeg ook nog een oorkonde van HSV en een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal. Daan bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn en we hopen dat je genoten hebt.

Daan3