Bedankt voor al je inzet, Jan Molenaar

18 augustus 2021

Afscheid van een gewéldige Vrijwilliger: Jan Molenaar

Eigenlijk zouden we hem ook ‘Vrijwilliger van de Winter’ kunnen noemen…..Jan Molenaar. Het is nu weliswaar nog geen winter, dus eigenlijk is het niet de goede tijd, maar we willen er niet een half jaar mee wachten om deze waardevolle vrijwilliger vol in de zon te zetten. En hem met een mooie bos bloemen en een bon van Herberg Jan enorm te bedanken voor ál zijn inzet voor HSV.
Want twee weken geleden heeft Jan Molenaar zijn werkzaamheden als vrijwilliger bij HSV moeten beëindigen. “Met pijn in mijn hart, maar om gezondheidsredenen kan het gewoon écht niet meer, dus ik kan niet anders dan accepteren dat ik per direct moet stoppen.”
En dat voelen we meteen! Want naast dat hij al zo’n twintig jaar lang vrijwel dagelijks bij HSV kwam om de kleedkamers schoon te houden, samen met zijn grote maat Piet Bolten, verzorgde hij ook de was van de Selectie (1e, 2e en de A1-junioren/ JO19-1). Een klus van behoorlijke omvang.

Lees het hele artikel hier;