Afsluiting ‘HSV kantinejaar’

13 juli 2017

Donderdag 13 juli werd het HSV Kantine jaar traditiegetrouw afgesloten bij Plaza Cinco. Met de inhoud van de fooienpot, een bijdrage van het bestuur van HSV en de ‘Vrienden van HSV’ werden de vrijwillige medewerkers van de HSV kantine (schoonmaak, administratie, bar, keuken etc) bedankt voor de inzet van het afgelopen jaar. Ook de afscheid nemende kantinebeheerder Rene Groeneveld werd bedankt voor zijn inzet van het afgelopen jaar.  Er werd heerlijk gegeten en gedronken bij Plaza Cinco, alles was tot in de puntjes verzorgd door Monique en haar team!

Niet iedereen staat,  om verschillende redenen op de foto, zonder namen te noemen:

* ALLE VRIJWILLIGERS BEDANKT VOOR DE INZET IN DE HSV KANTINE HET AFGELOPEN JAAR. *

We wensen iedereen een hele prettige en zonnige vakantie! De kantine DE BASIS is nu dicht tot globaal het HSV toernooi op 25 en 27 augustus.