VRIJWILLIGER VAN HET SEIZOEN: DE HERFST-WINTER-LENTE-ZOMER

7 maart 2022

…..De winter loopt al op z’n einde, maar een eerdere afspraak met onze Vrijwilliger van de Winter, Kees van Velzen, lukte niet. Hij heeft namelijk een meer dan lastig jaar achter de rug. Verschillende ziekenhuisopnames vanwege verlammingsverschijnselen, een ernstige ontsteking en cardiologische klachten. Verschillende opnames in verpleeghuis Lauwershof en Heliomare om te herstellen en te revalideren. En hij wacht al tijden op een operatie aan zijn rechterknie vanwege artrose, die door bovengenoemde oorzaken steeds niet door kon gaan. In deze periode is hij met behulp van ‘onze’ fysiotherapeut Bart Moleman zich opnieuw aan het voorbereiden daarop. Spieren in conditie brengen en buig- en strekfunctie op voldoende vereisbaarheid zien te krijgen. Hopelijk komt eind van deze maand het groene licht…..”

De hele motivatie om Kees deze keer te waarderen leest U hier..

De vrijwilliger van het seizoen wordt mede mogelijk gemaakt door: