Jeroen Smit nieuwe trainer onder-6/-7

20 juli 2023

Voor het komende seizoen ’23-‘24 zijn we als jeugdbestuur van HSV verheugd om Jeroen Smit te verwelkomen als trainer van onze allerjongste jeugd, namelijk de onder-6 en onder-7. Jeroen zal een training gaan verzorgen voor deze groep kinderen op de zaterdagochtend. Hierbij zullen onder andere toernooivormen (zoals een mini-WK) afgewisseld worden met periodiek wedstrijdjes tegen omliggende verenigingen.

In de afgelopen jaren heeft Jeroen ruimschoots ervaring opgedaan bij het geven van trainingen aan jeugdvoetballers. Jeroen heeft een verleden bij HSV en daarom zijn wij enorm blij en trots om Jeroen weer te mogen verwelkomen op de Basis!

Op 9 september zal er een ouder/begeleider/kind toernooi gehouden worden. Geef je snel op! Voor meer info klik hier