HSVeiling.. wat een fantastische kavels!

30 juni 2019

Wat was het leuk hè de HSVeiling 2018! Wat een geweldige avond, wat een prachtige kavel en een heerlijk resultaat voor onze club dankzij de mensen die gul hebben geboden op de kavels. Zo nu en dan komt er een heel leuk berichtje binnen bij HSV over de besteding van zo’n kavel. Deze keer de solexrit van Jacobien.

Jacobien bedankt voor je leuke bericht en Jacq, natuurlijk bedankt voor het doorgeven.

“Hoi Jaqueline.

Ik heb 1,5 jaar geleden de solextour op de HSV veiling gekocht en zou je nog een foto sturen 😉

We hebben 2e pinksterdag met 5 meiden deze tour verzilverd ter ere van een verjaardag van een van ons. We werden ontzettend leuk ontvangen door Peter Vahl met koffie en een cakeje. Het ijs was al snel gebroken. Peter is een ras Heilooër en al snel waren er raakvlakken. Na een korte uitleg gingen we op weg. Via de Boekelermeer, Nijenburgerweg, Heillooërbos reden wij richting Egmond waar we bij een prachtig paars Allium (schrijf ik het goed ?) veld een foto maakten. De wind was krachtig zoals je ziet. Een van ons heeft nog nooit brommer/solex gereden maar was ontzetten enthousiast. Daarna een stukje door de duinen – waarbij je dingen ziet die je eigenlijk nooit opmerkt – en het Nachtegalenpad verder via de Heerenweg richting de Voert naar Bergen. Deze tocht duurde ongeveer 5 kwartier en was ontzettend gaaf/hilarisch. In Bergen hebben we op het terras gezeten waarna we rond half 5 vertrokken. Terug via de Bergerweg naar Alkmaar, door het Hoefplan waarbij we nog moesten schuilen voor een onweersbui maar dat mocht de pret niet drukken. Na 20 minuten kletsen was de bui over en bracht Peter ons via het AZ stadion en het oude fietspad van de Boekelermeerweg weer terug bij Solexverhuur Heiloo waar we rond 18.00 arriveerden. Het was een ontzettend leuke ervaring en zeker aan te raden !

Groet
Jacobien”