Cafetaria De Eethoek is balsponsor van de week

24 maart 2017

Cafétaria De Eethoek van Ed van Haaren ( en natuurlijk met als vaste kracht D. van Westerop..) is deze week BALSPONSOR van de WEEK.

Ed en Dave cafetaria de eethoekCafetaria De Eethoek is een ruim opgezette cafetaria in Heiloo gevestigd in winkelcentrum Het Hoekstuk. Cafetaria De Eethoek telt binnen 30 zitplaatsen en in de mooie maanden een buitenterras met 24 zitplaatsen. Het is warm en gezellig ingericht en er wordt gewerkt met een enthousiast team dat er al vele jaren met veel plezier werkzaam is.

Cafetaria De Eethoek heeft inmiddels een grote naam in de omgeving. Het succes is bepaald door het leveren van hoge kwaliteit snacks met als specialiteiten de Plate Services die zij serveren met verse rauwkost en frietjes.

De toppers zijn de Varkenshaassaté, Spareribs en Biefstuk. Die u uiteraard ook kunt bestellen voor afhalen. Kom gerust eens bij Cafetaria De Eethoek langs en u zult het proeven. Ook catering voor particulier of bedrijven is bij Cafetaria De Eethoek mogelijk.

Ed heel erg bedankt voor de sponsoring dit weekend!

cafetaria de Eethoek.1